Bosch Serie 4 MMB6141S Stojací mixér 1200 W Stříbro
Kód: AGDBOSMIB0097
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Rychlost otáčení (max)
30000 ot/min
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1200 W
Napájecí zdroj
AC
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Délka šňůry
1 m
Vyjímatelná miska
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Barva
Stříbrná
Materiál ostří
Nerezová ocel
Model
Stojací mixér
Vnitřní kapacita
1,5 l
Hmotnost a rozměry
Výška
410 mm
Šířka
230 mm
Hloubka
195 mm
Hmotnost
2,82 kg
Technické údaje
Počet rychlostí
2
Neobsahuje
Bisfenol A
Pulzní spínač
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti.
Materiál
Základní materiál
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.69 kg |
| EAN: | 4242005215973 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 280 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
