Neno Cibo přístroj na přípravu kojenecké stravy 300 W 300 l
Kód: AGDNNOMIB0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce vaření v páře
Ano
Obsah nádoby
300 l
Jednoduché čištění
Ano
Objem zásobníku vody
0,2 l
Barva
Šedá
Funkce tepla
Ano
Funkce mixování
Ano
Příkon
Příkon
300 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka
259 mm
Výška
295 mm
Hmotnost
1,87 kg
Hloubka
140 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výška balení
313 mm
Hmotnost včetně balení
1,9 kg
Hloubka balení
188 mm
Šířka balení
310 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.686 kg |
| EAN: | 5902479672328 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 189 mm |
| Šířka balení: | 315 mm |
| Délka balení: | 314 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
