Výrobník kostek ledu TCL ICE-S9
Kód: AGDTCLKOS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
112 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
358 mm
Hloubka
242 mm
Výška
328 mm
Technické údaje
Typ ovládání
Knoflíky
Doba přípravy
13 min
Chladicí prostředek
R600a
Barva
Stříbrná
Hmotnost
18,8 kg
Bezpečnostní spínač
Ano
Objem zásobníku vody
2,2 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.97 kg |
| EAN: | 5907720775094 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 382 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
| Typ produktu: | Výrobník kostek ledu |
| Tvary ledu: | Krychle |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
