Elektrický zubní kartáček Braun Oral-B iO Series 9 Rose Quartz
Kód: AGDBRASDZ0344
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Akpo WK-9 KASTOS NEW PRO 60 digestoř Nástěnný Černá
Skladem
(1 ks)
3 004 Kč bez DPH
3 635 Kč
Bosch Serie 4 PVS811B16E varná deska Černá Vestavěné 80 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Skladem
(>5 ks)
30 860 Kč bez DPH
37 340 Kč
Elica ERA C BL/A/52 Vestavěný Černá 370 m³/h
Skladem
(>5 ks)
2 032 Kč bez DPH
2 459 Kč
Electrolux EOB8S38X trouba 70 l 3500 W Černá
Skladem
(3 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Elica ELITE 14 LUX BL/A/50 Podvěsný Černá 650 m³/h
Skladem
(>5 ks)
1 722 Kč bez DPH
2 084 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 8700216013420 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
G3 Ferrari Delizia pec na pizzu 1 pizza/pizz 1200 W Černá
Skladem
(2 ks)
2 205 Kč bez DPH
2 668 Kč
Bosch MFQ37490 mixér Ruční mixér 750 W Šedá, Bílá
Momentálně nedostupné
2 300 Kč bez DPH
2 783 Kč
Neno Cibo přístroj na přípravu kojenecké stravy 300 W 300 l
Skladem
(4 ks)
2 045 Kč bez DPH
2 474 Kč
Pec na pizzu G3Ferrari G1003210 Plus evo černá 2 kameny
Skladem
(3 ks)
2 898 Kč bez DPH
3 506 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
