Indukční varná deska SIEMENS ED651HSC1E
Kód: AGDSIMPGZ0196
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (elektřina)
6900 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Vzhled
Zvýšení výkonu varné zóny 4
3100 W
Větší intenzita varné zóny 1
3700 W
Tvar varné zóny 2
Čtverec
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2200 W
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Výkon varné zóny 1
2200 W
Výkon varné zóny 3
1400 W
Profil okrajů
Úkos
Prodlužovací zóna
Ano
Počet plynových varných zón
0 zóna/zón
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Výkon varné zóny 4
1800 W
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3700 W
Umístění varné zóny 2
Levá zadní část
Tvar varné zóny 1
Čtverec
Počet varných zón
4 zóna/zón
Umístění přístroje
Vestavěné
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Materiál povrchu
Sklokeramický
Výkon varné zóny 2
2200 W
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Šířka varné desky
59.2 cm
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Kombinovaná zóna
Ano
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
51 mm
Hloubka
522 mm
Šířka
592 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
17
Funkce Boost
Ano
Rychlý start
Ano
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Ergonomie
Typ časovače
Digitální
Typ ovládání
Dotyk
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Umístění ovládání
Front / Top front
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 4242003935125 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 750 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
