Gorenje GT641KB varná deska Černá Vestavěné 60 cm Plynový 4 zóna/zón
Kód: AGDGJEPGZ0134
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ plynu
Zemní plyn G20/20
Příkon (plyn)
7900 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Zdroj varné zóny 4
Plyn
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Umístění varné zóny 2
Levý přední
Typ roštu
Litina
Zdroj varné zóny 3
Plyn
Výkon varné zóny 4
1000 W
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Výkon varné zóny 3
2000 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 1
2000 W
Počet varných zón
4 zóna/zón
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Šířka varné desky
60 cm
Průměr varné zóny 4
53,7 mm
Typ varné zóny 3
Střední
Trysky pro kapalný plyn
Ano
Počet plynových varných zón
4 zóna/zón
Průměr varné zóny 3
75,7 mm
Typ varné desky
Plynový
Typ varné zóny 1
Střední
Průměr varné zóny 1
75,7 mm
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Typ varné zóny 4
Malý
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Typ varné zóny 2
Velký
Průměr varné zóny 2
100,5 mm
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Umístění varné zóny 1
Levá zadní část
Wok hořák
Ne
Barva
Černá
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Materiál povrchu
Temperované sklo
Výkon varné zóny 2
2900 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
520 mm
Šířka balení
670 mm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hmotnost včetně balení
14,9 kg
Výška balení
145 mm
Výška
97 mm
Šířka
600 mm
Instalační výška oddílu
4 cm
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Hloubka balení
575 mm
Hmotnost
13,8 kg
Ergonomie
Typ ovládání
Otočné
Umístění ovládání
Čelní
Typ zapalovače plynu
Elektrická
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.66 kg |
| EAN: | 3838782524127 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
