Odsavač par AMICA OKC6227B
Kód: AGDAMIOKA0177
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
58 kWh
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška (max.)
41 cm
Šířka
650 mm
Hmotnost
8,9 kg
Výkon
Dotykové ovládání
Ano
Počet rychlostí
3
Hlučnost
63 dB
Maximální výkon odsávání
290
Filtrování
Vyjímatelný filtr
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Počet filtrů
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Osvětlení
Počet žárovek
2 žárovek
Typ žárovky
LED
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2171806
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.9 kg |
| EAN: | 5906006952501 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 415 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
