Electrolux LIV63431BW Bílá Vestavěné 59 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDELCPGZ0222
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon (elektřina)
7350 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Umístění přístroje
Vestavěné
Šířka varné desky
59 cm
Výkon varné zóny 2
1800 W
Umístění varné zóny 3
Levá zadní část
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Umístění varné zóny 4
Levý přední
Průměr varné zóny 4
210 mm
Výkon varné zóny 3
2300 W
Výkon varné zóny 4
2300 W
Průměr varné zóny 1
145 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 4
3200 W
Výkon varné zóny 1
1400 W
Průměr varné zóny 3
210 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 2
2800 W
Průměr varné zóny 2
180 mm
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Zvýšení výkonu varné zóny 3
3200 W
Umístění varné zóny 2
Vpravo vzadu
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Větší intenzita varné zóny 1
2500 W
Umístění varné zóny 1
Vpravo vepředu
Barva kontrolního panelu
Bílá
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Barva
Bílá
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Počet varných zón
4 zóna/zón
Hmotnost a rozměry
Instalační hloubka oddílu
49 cm
Instalační výška oddílu
4,4 cm
Instalační šířka oddílu
56 cm
Délka šňůry
1,5 m
Hloubka
520 mm
Šířka
590 mm
Hmotnost
10,9 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
11,7 kg
Hloubka balení
600 mm
Výška balení
118 mm
Šířka balení
678 mm
Výkon
Funkce Boost
Ano
Funkce mostu
Ano
Ergonomie
Bzučák
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Automatické vypnutí
Ano
Umístění ovládání
Vpravo nahoře
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.7 kg |
| EAN: | 7332543670925 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 680 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
