Bosch MES3500 lis na citrusy/odšťavňovač 700 W Černá, Stříbrná
Kód: AGDBOSSOK0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Automatické vypuzení dřeně
Ano
Obsah nádoby
1,25 l
Kapacita nádoby na dužinu
2 l
Průměr plnicí trubice
7,3 cm
Úložný prostor pro kabel
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Příkon
Příkon
700 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,5 kg
Údaje o balení
Výška balení
450 mm
Hloubka balení
355 mm
Šířka balení
255 mm
Hmotnost včetně balení
5,5 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin.
Materiál
Materiál filtru
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.825 kg |
| EAN: | 4242002812137 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 370 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
