Bosch Serie 8 PRB3A6I40 varná deska Černá Vestavěné 30 cm Plynový 2 zóna/zón
Kód: AGDBOSPGZ0304
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (plyn)
4750 W
Typ konektoru
Bez zástrčky
Příkon (elektřina)
1 W
Proud
3 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Základní materiál
Sklo
Výkon varné zóny 2
1750 W
Materiál povrchu
Sklokeramický
Výkon varné zóny 1
3000 W
Počet varných zón
2 zóna/zón
Typ varné zóny 1
Velký
Šířka varné desky
30 cm
Typ varné zóny 2
Střední
Materiál mřížky sporáku
Litina
Počet plynových varných zón
2 zóna/zón
Barva
Černá
Barva konflíků
Nerezová ocel
Typ varné desky
Plynový
Zdroj varné zóny 1
Plyn
Barva kontrolního panelu
Černá
Umístění přístroje
Vestavěné
Umístění varné zóny 2
Čelní
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění varné zóny 1
Zadní
Počet elektrických varných zón
0 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Plyn
Počet paralelně používaných varných zón
2
Hmotnost a rozměry
Hloubka
527 mm
Výška
49 mm
Šířka
306 mm
Délka šňůry
1 m
Hmotnost
7,7 kg
Instalační hloubka přihrádky (max)
50,2 cm
Instalační šířka oddílu
27 cm
Instalační hloubka přihrádky (min)
49 cm
Instalační výška oddílu
4,5 cm
Tloušťka pracovní desky (min.)
3 cm
Údaje o balení
Výška balení
163 mm
Šířka balení
361 mm
Hloubka balení
578 mm
Hmotnost včetně balení
8,5 kg
Výkon
Počet stupňů výkonu
9
Ergonomie
Jednoduché čištění
Ano
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Vestavěný displej
Ne
Bezpečnostní plynový systém
Ano
Elektronické zapalování
Ano
Typ ovládání
Otočné
Umístění ovládání
Čelní
Typ elektronického zážehu
Automatické zapalování
Charakteristiky specifické pro danou značku
Technologie Bosch (vaření)
FlameSelect®
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.36 kg |
| EAN: | 4242005483167 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
