Plynový a elektrický sporák Ravanson Retro KWGE–90ARC (krémový)
Kód: AGDRAVKWS0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A++ až D
Třída energetické účinnosti (stará)
A
Vzhled
Nastavitelné nohy
Ano
Typ produktu
Volně stojící sporák
Materiál dveří trouby
Sklo
Typ roštu
Litina
Časovač
Ano
Typ ovládání
Otočné
Barva
Krém
Ochrana proti zpětnému toku plynu
Ano
Barva rukojeti
Golden
Zapalovač hořáku
V knoflíku
Tepelně odolné knoflíky
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
900 mm
Hmotnost
65 kg
Hloubka
630 mm
Výška
885 mm
Údaje o balení
Výška balení
875 mm
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Hloubka balení
660 mm
Šířka balení
955 mm
Hmotnost obalu
67,5 kg
Obsah balení
Gril
Ano
Počet zásobníků
2
Uživatelská příručka
Ano
Naváděcí pravítko
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neskladujte hořlavé materiály v blízkosti zařízení.
Trouba
Grilování
Ano
Počet skleněných dveřních panelů
2
Vrchní a spodní ohřev
Ano
Konvekční vaření
Ano
Termostat
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Počet pecí
1
Funkce grilování
Ano
Osvětlení
Ano
Zdroj napájení trouby
Elektrický
Typ vodítek
Kovové
Vnitřní kapacita
110 l
Naváděcí pravítko
Ano
Varná deska
Typ varné desky
Plynový
Typ varné zóny 3
Velký
Wok hořák
Ano
Počet plynových varných zón
5 zóna/zón
Výkon varné zóny 1
1000 W
Počet varných zón
5 zóna/zón
Výkon varné zóny 3
2850 W
Výkon varné zóny 2
1750 W
Typ varné zóny 1
Malý
Typ varné zóny 2
Střední
Plotýnka na pánev wok
3000 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 65.9 kg |
| EAN: | 5902230902947 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 650 mm |
| Šířka balení: | 950 mm |
| Délka balení: | 890 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
