Sušička prádla ELECTROLUX EW6D295GP
Kód: AGDELCSUW0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
550 W
Třída energetické účinnosti
C
Roční spotřeba energie
103 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Vstupní střídavé napětí
230 V
Zdroj tepla
Elektrický
Vzhled
Délka šňůry
1,45 m
Vestavěný displej
Ano
Síto
Ano
Jednoduché používání
Ano
Typ ovládání
Otočné
Barva dveří
Šedá
Nastavitelné nohy
Ano
Typ displeje
LED
Umístění přístroje
Stojací
Materiál bubnu
Nerezová ocel
Uchycení dveří
Levý/pravý
Ergonomický design
Ano
Barva
Bílá
Počet nohou
4 noha/nohy
Vnitřní osvětlení bubnu
Ne
Oboustranné dveře
Ano
Systém sušení
Tepelné čerpadlo
Systém vkládání
Přední plnění
Hmotnost a rozměry
Šířka
596 mm
Hmotnost
50,3 kg
Výška
850 mm
Hloubka
636 mm
Údaje o balení
Uživatelská příručka
Ano
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Výkon
Programy sušení
Mix
Kapacita bubnu
9 kg
Hlučnost
64 dB
Třída hlukových emisí
B
Funkce proti pomačkání
Ano
Ergonomie
Časovač odloženého startu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2054446
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 52.8 kg |
| EAN: | 7333394055336 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 880 mm |
| Šířka balení: | 635 mm |
| Délka balení: | 680 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
