Pračka BOSCH WUU28T10PL
Kód: AGDBOSPRW0278
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Energetická spotřeba na 100 cyklů
49 kWh
Spotřeba vody na cyklus
50 l
Třída energetické účinnosti
A
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Vzhled
Barva
Bílá
Otevírání dveří
Boční otevírání
Uchycení dveří
Levý
Systém vkládání
Přední plnění
Skleněný průzor
Ano
Umístění přístroje
Stojací
Vestavěný displej
Ano
Typ dveří
Temperované sklo
Objem bubnu
65 l
Typ displeje
LED
Barva dveří
Průhledná
Typ ovládání
Otočné
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
73,5 kg
Hloubka
599 mm
Výška
845 mm
Šířka
598 mm
Výkon
Účinnost odstřeďování
B
Kapacita bubnu
9 kg
Maximální otáčky
1400 ot/min
Úroveň hluku (při točení)
72 dB
Nastavitelná teplota
Ano
Mycí programy
Rotace
Ergonomie
Zbývající čas indikace
Ano
Zámek předčasného otevření dveří
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Charakteristiky specifické pro danou značku
Prací technologie Bosch
EcoSilence Drive™
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1676993
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 72 kg |
| EAN: | 4242005447893 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 880 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 680 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
