DeLonghi DINAMICA ECAM 350.55.B Espresso kávovar Plně automatické
Kód: AGDDLOEXP0155
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
1450 W
Třída energetické účinnosti
A
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
348 mm
Hloubka
429 mm
Hmotnost
9,5 kg
Šířka
236 mm
Další charakteristiky
Tlak čerpadla
15 bar
Výkon
Kapacita zásobníku na mletou kávu
14 hrnků
Samočisticí
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Vestavěný mlýnek
Ano
Vodní filtr
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Typ náplně
Mletá káva
Počet odtoků
2
Systém na horkou vodu
Ne
Nádoba na mléko
Ano
Zabudovaný pěnovač mléka
Ano
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Kapacita nádoby na kávová zrna
300 g
Typ kávovaru
Plně automatické
Maximální provozní tlak
15 bar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Barva
Černá
Typ displeje
LCD
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Držák šálků
Ano
Vestavěný displej
Ano
Odnímatelná jednotka vaření/infuze
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.1 kg |
| EAN: | 8004399331167 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
