Pračka se sušičkou BOSCH WNA13401PL
Kód: AGDBOSPSW0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Účinnost odstřeďování
B
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Spotřeba energie na 100 cyklů (pravní a sušení)
313 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Třída energetické účinnosti (praní a sušení)
E
Třída hlukových emisí
A
Vzhled
Barva
Bílá
Skleněný průzor
Ano
Materiál bubnu
Nerezová ocel
Uchycení dveří
Levý
Typ ovládání
Otočné, Dotyk
Systém vkládání
Přední plnění
Vestavěný displej
Ano
Umístění přístroje
Vestavěné
Barva dveří
Bílá
Typ displeje
LED
Hmotnost a rozměry
Hloubka
590 mm
Výška
840 mm
Šířka
598 mm
Další charakteristiky
Počet programů
14
Výkon
Maximální otáčky
1400 ot/min
Doba cyklu praní
225 min
Spotřeba vody při praní
41 l
Kapacita praní
8 kg
Úroveň hluku (při točení)
70 dB
Doba cyklu praní a sušení
440 min
Spotřeba vody při praní a sušení
70 l
Odložený start
Ano
Časovač odloženého startu
Ano
Kapacita sušení
5 kg
Ergonomie
Indikátor teploty
Ano
LED indikátor průběhu programu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Upozornění: Zařízení musí být připojeno k uzemněné elektrické zásuvce.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
333413
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky se sušičkou |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 73 kg |
| EAN: | 4242005252473 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 885 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 700 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
