SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Sluchátka s mikrofonem Bezdrátový Za ucho Sporty Bluetooth Černá
Kód: AKGSKZSBL0076
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
30,3 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Profily Bluetooth
A2DP
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Verze Bluetooth
5.3
Bluetooth
Ano
Technologie propojení
Bezdrátový
Výkon
Styl nošení
Za ucho
Typ ovládání
Knoflíky
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Barva
Černá
Doporučené použití
Sporty
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP55
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Typ sluchátek
Stereofonní
Baterie
Doba v pohotovostním režimu
240 h
Výdrž baterie při přehrávání hudby
12 h
Vstupní napětí (sluchátka)
5 V
Doba nabíjení baterie
1 h
Kapacita baterie
150 mAh
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Sluchátka
Typ sluchátek
Do uší
Citlivost sluchátek
96 dB
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Mikrofon
Typ mikrofonu
Vestavěné
Citlivost mikrofonu
-38 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 810092679639 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
