Pračka se sušičkou Bosch WNG254A9BY
Kód: AGDBOSPSW0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (praní a sušení)
D
Spotřeba vody při praní a sušení
82 l
Spotřeba vody při praní
52 l
Třída energetické účinnosti (praní)
A
Vzhled
Barva
Bílá
Systém vkládání
Přední plnění
Umístění přístroje
Stojací
Vestavěný displej
Ano
Uchycení dveří
Levý
Typ displeje
LED
Typ ovládání
Dotyk, Otočné
Hmotnost a rozměry
Výška
848 mm
Šířka
598 mm
Hmotnost
71,4 kg
Hloubka
635 mm
Výkon
Nastavitelný počet otáček odstředění
Ano
Úroveň hluku (při točení)
70 dB
Funkce přidání prádla (pauza)
Ano
Kapacita praní
10,5 kg
Účinnost odstřeďování
B
Maximální otáčky
1400 ot/min
Kapacita sušení
6 kg
Třída hlukových emisí
A
Mycí programy
Intenzivní sušení
Ergonomie
Vnitřní osvětlení bubnu
Ano
Zbývající čas indikace
Ano
Dětský zámek
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Upozornění: Nepoužívejte přístroj, když je mokrý nebo bosý, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky se sušičkou |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 84 kg |
| EAN: | 4242005376797 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 880 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 700 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
