Bosch Serie 8 CTL7181B0 kávovar Plně automatické Espresso kávovar 2,4 l
Kód: AGDBOSEXZ0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Proud
10 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Instalační šířka oddílu
55,8 cm
Výška
455 mm
Instalační hloubka oddílu
37,6 cm
Instalační výška (min)
44,9 cm
Šířka
594 mm
Hloubka
377 mm
Instalační výška (max)
44,9 cm
Údaje o balení
Výška balení
540 mm
Počet kusů v balení
1 kusů
Šířka balení
550 mm
Hloubka balení
670 mm
Výkon
Kapacita nádoby na mléko
0,7 l
Indikátor výměny filtru
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Nastavitelný mlýnek
Ano
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Nádoba na mléko
Ano
Počet mlýnků
1 kusů
Umístění přístroje
Vestavěné
Typ kávovaru
Plně automatické
Maximální provozní tlak
19 bar
Systém na horkou vodu
Ano
Objem zásobníku vody
2,4 l
Počet nastavení brusky
6
Typ náplně
Kávová zrna
Dálkové ovládání
Ano
Vestavěný mlýnek
Ano
Připomenutí čištění
Ano
Ergonomie
Typ displeje
TFT
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Funkce a programy vaření
Počet programů
30
Příprava kávy
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava horkého mléka
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavěné kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 24.7 kg |
| EAN: | 4242005310340 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 540 mm |
| Šířka balení: | 665 mm |
| Délka balení: | 555 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
