Fellow Stagg Kettle EKG PRO elektrická konvice 0,9 l
Kód: AGDFEWCZE0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Skrytý výhřevný prvek
Ano
Typ ovládání
Knoflík
Objem zásobníku vody
0,9 l
Funkce uchování teploty
Ano
Rychlé zahřátí
Ano
Vestavěný displej
LCD
Barva
Černá
Rozsah teploty vaření
40 - 100 °C
Příkon
Vstupní střídavé napětí
110 - 120 V
Napájecí zdroj
AC
Maximální výkon
1200 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Minimální výkon
1000 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
172 mm
Hloubka
282 mm
Výška
196 mm
Hmotnost
1,25 kg
Ergonomie
Materiál
Plast
Bezkabelový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 1230000155434 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 230 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
