Bissell 1558N vysavač Cylindrový Suché a mokré 750 W Bezsáčkové
Kód: AGDBSLODK0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
750 W
Vzhled
Barva
Průsvitné, Bílá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Model
Cylindrový
Vysávání
Suché a mokré
Kapacita nádrže na kapalinu
2,9 l
Délka hadice
1,5 m
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,9 kg
Další charakteristiky
Kapacita pro vlhký prach
3,5 l
Výkon
Hlučnost
84 dB
Čisticí povrchy
Schody
Metoda oddělování nečistot
Vodní filtrování
Správné použití
Domácí
Ergonomie
Délka šňůry
6,5 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.75 kg |
| EAN: | 011120238679 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 405 mm |
| Šířka balení: | 315 mm |
| Délka balení: | 455 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
