Pračka BOSCH WGG244Z0PL
Kód: AGDBOSPRW0280
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Třída energetické účinnosti
A
Proud
10 A
Energetická spotřeba na 100 cyklů
49 kWh
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba
2300 W
Vzhled
Uchycení dveří
Levý
Vestavěný displej
Ano
Umístění přístroje
Stojací
Typ displeje
LED
Typ ovládání
Otočné
Barva
Bílá
Skleněný průzor
Ano
Systém vkládání
Přední plnění
Barva dveří
Bílá
Osvětlení displeje
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
845 mm
Šířka
598 mm
Hloubka
588 mm
Výkon
Mycí programy
Předmytí
Zvýšená hladina vody (Water Plus)
Ano
Časovač odloženého startu
Ano
Třída hlukových emisí
A
Účinnost odstřeďování
B
Nastavitelná teplota
Ano
Kapacita bubnu
9 kg
Maximální otáčky
1400 ot/min
Odložený start
24 h
Úroveň hluku (při točení)
70 dB
Ergonomie
Čištění bubnu
Ano
Dětský zámek
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1609185
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 72.5 kg |
| EAN: | 4242005440061 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 870 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 680 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
