Camry Premium CR 8052 pračka Horní plnění 3 kg Šedá, Bílá
Kód: AGDADLPRW0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
190 W
Vzhled
Uchycení dveří
Nahoru
Barva dveří
Šedá
Systém vkládání
Horní plnění
Vestavěný displej
Ne
Barva
Šedá
Typ ovládání
Otočné
Umístění přístroje
Stojací
Materiál bubnu
Plast
Hmotnost a rozměry
Hloubka
350 mm
Výška
570 mm
Šířka
540 mm
Výkon
Kapacita bubnu
3 kg
Wi-fi ovládání
Ne
Mycí programy
Rotace
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 5908256835795 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 640 mm |
| Šířka balení: | 590 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
