Indukční varná deska BOSCH PIE611BB5E
Kód: AGDBOSPGZ0240
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Časovač
Ano
Příkon
Příkon (elektřina)
7400 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vzhled
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Počet varných zón
4 zóna/zón
Typ varné zóny 1
Střední
Umístění přístroje
Vestavěné
Výkon varné zóny 1
1800 W
Umístění varné zóny 2
Levá zadní část
Barva
Černá
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Umístění varné zóny 1
Levý přední
Typ varné zóny 2
Střední
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Výkon varné zóny 2
1800 W
Materiál povrchu
Sklokeramický
Prodlužovací zóna
Ano
Průměr varné zóny 2
180 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 2
3100 W
Zvýšení výkonu flexibilní varné zóny 1
3600 W
Zdroj varné zóny 4
Elektrický
Flexibilní velikost varné zóny 1 (š × h)
210 x 380 mm
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Typ varné zóny 4
Velký
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Výkon varné zóny 3
1400 W
Průměr varné zóny 3
145 mm
Typ varné zóny 3
Malý
Výkon varné zóny 4
2200 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Umístění varné zóny 3
Vpravo vzadu
Větší intenzita varné zóny 1
3100 W
Umístění varné zóny 4
Vpravo vepředu
Průměr varné zóny 4
210 mm
Průměr varné zóny 1
180 mm
Zvýšení výkonu varné zóny 3
2200 W
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Zvýšení výkonu varné zóny 4
3700 W
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Výška
51 mm
Délka šňůry
1,1 m
Šířka
592 mm
Hmotnost
12,2 g
Hloubka
522 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
17
Detekce pánve
Ano
Počet funkcí Boost
4
Funkce Boost
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Jednoduché čištění
Ano
Časovač
Ano
Dětský zámek
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Umístění ovládání
Horní přední
Indikátor zbytkového tepla
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.335 kg |
| EAN: | 4242005289349 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 755 mm |
| Délka balení: | 605 mm |
| Certifikace: | AENOR, CE |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
