Remington XR1600 Rotační holicí strojek Zastřihovač Černá
Kód: AGDREMGOL0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie / USB
Doba provozu
60 min
Bezkabelový
Ano
Vzhled
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Komora na vlasy
Ano
Voděodolný
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
205 mm
Výška
160 mm
Hmotnost
379 g
Hloubka
95 mm
Technické údaje
Turbo režim
Ano
Zastřihovač
Ano
Další charakteristiky
Přesný zastřihovač
2,3 cm
Výkon
Systém pro přesné stříhání
Ano
Bluetooth
Ne
Turbo režim
Ano
Zastřihovač
Ano
Systém EasyClean
Ano
Holicí systém
Rotační holicí strojek
Typ ovládání
Knoflíky
Počet holicích hlav/břitů
5
Výklopný zastřihovač
Ano
Indikátory
Ukazatel nabíjení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.455 kg |
| EAN: | 5038061144017 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
