Ravanson XPB-70 odstředivá pračka
Kód: AGDRAVPRW0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
350 W
Vzhled
Odvodňovací systém
Gravitace
Vestavěný displej
Ne
Systém vkládání
Horní plnění
Uchycení dveří
Nahoru
Typ ovládání
Otočné
Odvodnění vody
Ano
Barva
Bílá
Základní materiál
Plastický
Model
Volně stojící
Včetně hadic
Ano
Krycí materiál
Plastové
Hmotnost a rozměry
Šířka
445 mm
Výška
800 mm
Hmotnost
10 kg
Hloubka
410 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
425 mm
Výška balení
820 mm
Šířka balení
460 mm
Typ balení
Krabice
Hmotnost obalu
11 kg
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Výkon
Kapacita
7 kg
Počet modelů
2
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem.
Programy praní
Doba chodu
15 min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 5902230902893 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 825 mm |
| Šířka balení: | 465 mm |
| Délka balení: | 425 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
