YATO YT-38841 Sada klíčů 1/4", 3/8", 1/2"
Kód: NREYATKLU0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Systém rychlého uvolnění
Ano
Počet prvků
216
Typ francouzského klíče
Rukojeť šroubováku
Barva
Chrom
Odolný proti korozi
Ano
Ergonomická rukojeť
Ano
Obsah balení
Obsah soupravy
kousky: TORQ-SET 1/4” (6.3 mm): 6, 8, 10 mm (L=25 mm), Spanner 1/4” (6.3 mm): 4, 6, 8 mm (L=25 mm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.68 kg |
| EAN: | 5906083388415 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
