Pračka BOSCH WGG242ZKPL
Kód: AGDBOSPRW0273
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
A
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Spotřeba
2300 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Energetická spotřeba na 100 cyklů
46 kWh
Proud
10 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Uchycení dveří
Levý
Barva dveří
Černá
Typ ovládání
Otočné
Osvětlení displeje
Ano
Systém vkládání
Přední plnění
Barva
Bílá
Vestavěný displej
Ano
Skleněný průzor
Ano
Typ displeje
LED
Umístění přístroje
Stojací
Hmotnost a rozměry
Výška
845 mm
Šířka
598 mm
Hloubka
588 mm
Výkon
Mycí programy
Mix
Zvýšená hladina vody (Water Plus)
Ano
Úroveň hluku (při točení)
72 dB
Účinnost odstřeďování
B
Kapacita bubnu
9 kg
Časovač odloženého startu
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Třída hlukových emisí
A
Odložený start
24 h
Maximální otáčky
1200 ot/min
Ergonomie
Čištění bubnu
Ano
Dětský zámek
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1664546
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 72 kg |
| EAN: | 4242005445479 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 870 mm |
| Šířka balení: | 630 mm |
| Délka balení: | 695 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
