Green Blue GB405 Elektrická sušička prádla 830W / 3kg
Kód: AGDGRBSUW0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Příkon
830 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Technické údaje
Barva
Bílá
Hlučnost
58 - 62 dB
Kapacita
3 kg
Třída energetické účinnosti (praní a sušení)
G
Rozměry s podstavcem (š x v x h)
49,5 x 41,5 x 59,5 cm
Velikost bubnu
460 x 265 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Spotřebič připojte do správně uzemněné elektrické zásuvky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 5902211123217 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Délka balení: | 650 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
