Philips SHAVER Series 5000 S5887/10 Elektrický holicí strojek pro mokré a suché holení
Kód: AGDPHIGOL0360
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Doba výdrže holicí hlavy
2 rok/roky
Výklopný zastřihovač
Ano
Gumové úchyty
Ano
Náhradní holicí hlava(y)
SH71
Omyvatelný
Ano
Technologie systému holení
SteelPrecision blades
Počet holicích hlav/břitů
3
Cestovní zámek
Ano
Zastřihovač
Ano
Sledování 3D kontur
Ano
Holicí systém
Rotační holicí strojek
Suché i mokré holení
Ano
LED indikátory
Nabíjecí, Výkon
Příkon
Doba nabíjení
1 h
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,04 W
Napájecí zdroj
Baterie
Maximální spotřeba energie
9 W
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Rychlé nabíjení
Ano
Nabíjecí
Ano
Doba provozu
60 min
Doba holení
60 min
Rychlonabíjení
5 min
Hmotnost a rozměry
Výška
245 mm
Hloubka
92 mm
Hmotnost
261 g
Šířka
164 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
476 g
Další charakteristiky
Automatické nastavení vstupního napětí
Ano
Obsah balení
Pouzdro
Ano
Ochranný kryt
Ano
Čisticí kartáč
Ano
Indikátory
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Ukazatel nabíjení
Ano
Indikátor cestovního zámku
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neponořujte holicí strojek do vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8720689007863 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 245 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
