PRAČKA ELECTROLUX EW7F3482UP
Kód: AGDELCPRW0222
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Příkon
1900 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Třída energetické účinnosti
A
Proud
10 A
Vzhled
Uchycení dveří
Levý
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Vestavěný displej
Ano
Barva
Bílá
Skleněný průzor
Ano
Umístění přístroje
Stojací
Barva dveří
Bílá
Délka šňůry
1,8 m
Délka přívodní hadice
1,3 m
Systém vkládání
Přední plnění
Délka výpustní hadice
1,45 m
Typ displeje
LED
Hmotnost a rozměry
Výška
847 mm
Šířka
596 mm
Hloubka
572 mm
Výkon
Maximální otáčky
1400 ot/min
Mycí programy
Bavlna
Ochrana proti přetečení
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Nastavitelný počet otáček odstředění
Ano
Kapacita bubnu
8 kg
Úroveň hluku (při točení)
74 dB
Máchání
Ano
Časovač odloženého startu
Ano
Ergonomie
Dětský zámek
Ano
Zbývající čas indikace
Ano
Nastavitelné nohy
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
1752549
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pračky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 76 kg |
| EAN: | 7333394041148 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 895 mm |
| Šířka balení: | 635 mm |
| Délka balení: | 655 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
