Plynový/elektrický sporák Ravanson KWGE-K90 černý
Kód: AGDRAVKWS0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
A
Vzhled
Typ ovládání
Otočné
Materiál dveří trouby
Sklo
Zapalovač hořáku
V knoflíku
Typ roštu
Kov
Nastavitelné nohy
Ano
Barva rukojeti
Černá
Typ produktu
Volně stojící sporák
Ochrana proti zpětnému toku plynu
Ano
Barva konflíků
Černá
Digitální časovač
Ano
Typ povrchové úpravy police
Matný
Barva
Černá
Tepelně odolné knoflíky
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
850 mm
Hmotnost
62 kg
Šířka
900 mm
Hloubka
600 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
685 mm
Šířka balení
975 mm
Hmotnost obalu
65 kg
Výška balení
837 mm
Obsah balení
Počet pečicích plechů
1
Gril
Ano
Uživatelská příručka
Ano
Naváděcí pravítko
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním nebo prováděním jakýchkoli oprav nezapomeňte přístroj odpojit od napájení.
Trouba
Počet pecí
1
Vrchní a spodní ohřev
Ano
Vnitřní kapacita
105 l
Osvětlení
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Počet skleněných dveřních panelů
2
Časovač
Ano
Zdroj napájení trouby
Elektrický
Termostat
Ano
Konvekční vaření
Ano
Naváděcí pravítko
Ano
Varná deska
Typ varné desky
Elektrický, Plynový
Typ varné zóny 1
Malý
Výkon varné zóny 2
1650 W
Výkon varné zóny 1
900 W
Wok hořák
Ano
Výkon varné zóny 3
2800 W
Počet plynových varných zón
5 zóna/zón
Typ varné zóny 2
Střední
Typ varné zóny 3
Velký
Počet varných zón
5 zóna/zón
Plotýnka na pánev wok
3200 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 65 kg |
| EAN: | 5902230902848 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 845 mm |
| Šířka balení: | 970 mm |
| Délka balení: | 680 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
