Inteligentní zámek dveří Yale Linus L2 (EFIGS, černý)
Kód: INDYALURW0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podpora aplikace Philips Hue
Ano
Hlasitý odposlech
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Šifrování/zabezpečení
128-bit AES
Automatické uzamykání
Ano
Podpora aplikací
Ano
Typ produktu
Chytrý dveřní zámek
Barva
Černá
Množství
1
Funguje s Google Home
Ano
Příkon
Vyměnitelná baterie
Ano
Doba nabíjení baterie
4,5 h
Doba provozu
6 měsíců
Typ zdroje
Bezdrátové
Typ baterie
18650 Lithium-iontové (Li-Ion)
Hmotnost a rozměry
Šířka
51,7 mm
Hmotnost
662 g
Hloubka
45,7 mm
Výška
146,2 mm
Možnosti připojení
Typ konektoru napájecího USB portu
USB typu C
Wi-Fi
Ano
Bluetooth Low Energy (BLE)
Ano
USB port
Ano
Technologie propojení
Bezdrátový
Verze Bluetooth
5.3
Bluetooth
Ano
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Obsah balení
Imbusový klíč
Ano
Krycí plachta
Ano
Obsah soupravy
Oboustranná páska
Magnet
Ano
Včetně montážní desky
Ano
Stručný návod
Ano
Balení baterií
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu s kapalinami, může způsobit zkrat nebo poškození zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 5052847131336 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 110 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
