Philips Series 2300 LatteGo EP2334 Automatický kávovar
Kód: AGDPHIEXP0133
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Výkon
Kompatibilita s filtrem
AquaClean
Nádoba na mléko
Ano
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ mlýnku
Keramická bruska
Funkce uchování teploty
Ano
Typ náplně
Kávová zrna
Vestavěný mlýnek
Ano
Vodní filtr
Ano
Nastavitelná teplota
Ano
Odvápňovací systém
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Systém na horkou vodu
Ano
Typ produktu
Espresso kávovar
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Příprava horkých a studených nápojů
Ne
Nastavitelná sílá kávy
Ano
Samočisticí
Ne
Dva šálky najednou
Ano
Ergonomie
Bluetooth
Ne
Vestavěný displej
Ano
Barevný displej
Ano
Vyměnitelný překapávací zásobník
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Černá
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Dotyková obrazovka
Ano
Funkce a programy vaření
Počet programů
4
Více nápojů
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava cappuccina
Ano
Příprava kávy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.07 kg |
| EAN: | 8720389027598 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 495 mm |
| Délka balení: | 480 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
