De’Longhi Lattissima One EN510.W Plně automatické Espresso kávovar 1 l
Kód: AGDDLOEXP0274
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1400 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Automatické vypnutí po (max)
9 min
Automatické vypnutí
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,2 kg
Šířka
195 mm
Hloubka
355 mm
Výška
385 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
Systém kávových kapslí
Nespresso
Umístění přístroje
Pracovní deska
Maximální provozní tlak
19 bar
Nádoba na mléko
Ano
Typ kávovaru
Plně automatické
Typ produktu
Espresso kávovar
Vestavěný mlýnek
Ne
Objem zásobníku vody
1 l
Zásobník na uvařenou kávu
Pohár
Kapacita nádoby na mléko
0,125 l
Nastavení tvrdosti vody
Ano
Typ náplně
Kávová kapsle
Ergonomie
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ne
Barva
Bílá
Základní materiál
Plast
Kapacita kontejneru na použité kapsle
9 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem.
Funkce a programy vaření
Příprava cappuccina
Ano
Příprava espressa
Ano
Příprava latte
Ano
Příprava kávy espresso macchiato
Ano
Více nápojů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kávovary |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| EAN: | 8004399020405 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
