Nilfisk Select Pet Care vysavač Válec vysavače 3,1 l 650 W sáček na prach černý
Kód: AGDNFLODK0028



Detailní popis produktu
Vlastnosti
Informace o záruce 1
Jakékoli závady nebo problémy s výrobkem nahlaste přímo společnosti Nilfisk Polska Sp. z o.o. prostřednictvím servisního formuláře https://www.nilfisk.com/pl-pl%2Fcontact-us/?segment=1&form=2#form_sec
Informace o záruce
Záruka na výrobek je platná po dobu 24 měsíců od data zakoupení a je podmíněna jeho správným používáním, jak je popsáno v uživatelské příručce.
Příkon
Maximální příkon
650 W
Nastavitelný výkon
Ano
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Sací výkon
270 ppm
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Roční spotřeba energie
22 kWh
Vzhled
Materiál trubky
Hliník
Barva
Černá
Vysávání
Suchý
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Model
Cylindrový
Pružná hadice
Ano
Objem prachové nádoby/sáčku
3,1 l
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
6,4 kg
Šířka
310 mm
Hloubka
275 mm
Výška
420 mm
Hmotnost včetně balení
8,2 kg
Další charakteristiky
Výkon motoru
650 W
Výkon
Proud vzduchu
38 l/s
Pracovní dosah
11 m
Třída HEPA
HEPA 14
Vzduchový filtr
HEPA
Vyjímatelný filtr
Ano
Správné použití
Domácí
Max. podtlak
17,5 kPa
Hlučnost
75 dB
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Obsah balení
Včetně náhradních kartáčů
Turbo kartáč
Hubice na čalounění
Ano
Včetně hadic
Ano
Počet hubic
3
Kartáčový nástavec
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Ovládání na rukojeti
Ne
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Držadlo
Ano
Úložný prostor
Ano
Kvalita držatel
1
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Délka šňůry
8 m
Snadné uchopení
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Automatický navíječ kabelu
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.69 kg |
| EAN: | 5715492206506 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 435 mm |
| Šířka balení: | 595 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
