ADLER AD 7065 vysavač
Kód: AGDADLODK0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Hlučnost
80 dB
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Sací výkon
17000 Pa
Regulace výkonu
Ano
Výkon motoru
700 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Maximální příkon
3000 W
Maximální síla motoru
3000 W
Vzhled
Vysávání
Suchý
Automatický systém zatahování
Ano
Pružná hadice
Ano
Kapacita sběrné skříňky
1,6 l
Délka šňůry
7 m
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva
Černá
Kapacita nádrže
1,5 l
Výkon
Umývatelný filtr
Ano
Vzduchový filtr
HEPA
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Pracovní dosah
9 m
Správné použití
Domácí
Třída energetické účinnosti
A
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Obsah balení
Štěrbinová tryska
Ano
Kartáč na podlahy a koberce
Ano
Teleskopická trubka
Ano
Kartáč na parkety
Ano
Kartáč 2 v 1
Ano
Ergonomie
Úložný prostor pro kabel
Ano
Hmotnost
5,47 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5905575905635 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 520 mm |
| Délka balení: | 345 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
