ADLER AD 7060 vysavač
Kód: AGDADLODK0040
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Počet stupňů výkonu
2
Sací výkon
16000 Pa
Maximální výkon
350 W
Vzhled
Indikátor kapacity baterie
Ano
Vysávání
Suchý
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
LED displej
Ano
Model
Bezdrátový
Materiál trubky
Hliník
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Barva
Bílá
Výkon
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Čisticí povrchy
Koberec
Hlučnost
65 dB
3stupňový filtrační systém
Ano
Správné použití
Domácí
Ergonomie
Bezpečnostní spínač
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 5905575905055 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
