Úklidový robot s dokovací stanicí KARCHER RVC 3 Comfort bílý podlahový
Kód: AGDKARROS0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Materiál
Plast
Bluetooth
Ano
Časovač
Ano
Specifické vlastnosti
2 prací programy + personalizovaný (1 ze 17 dostupných v aplikaci)
WLAN
Ano
Hlasové výzvy
Ano
Integrované senzory
Výšky
Suché i mokré holení
Ano
Příkon
Doba chodu
130 min
Nabíjecí
Ano
Doba nabíjení
3,83 h
Kapacita baterie
2600 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Barva
Bílá
Tvar
Kulatý
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Hloubka
212 mm
Výška
260 mm
Šířka
167 mm
Hmotnost
7 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
6,5 kg
Technické údaje
Boční kartáč
Ano
Počet filtrů
1 kusů
Sací výkon
1500 Pa
Čisticí kartáč
Ano
Mop v ceně
Ano
Výkon
Hlučnost
66 dB
Objem zásobníku vody
0,28 l
Mokré stírání
Ano
Množství prachu (celkový)
0,33 l
Podporované typy povrchu
Tvrdá podlaha
Typ navigace
LIDAR
Funkce základny
Nabíjecí
Obsah balení
Obsahuje základnu
Ano
Čisticí hadřík
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.95 kg |
| EAN: | 4066529205995 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 355 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
