Kärcher SC 5 EasyFix IRON PLUG Válcovitý parní čistič 1,5 l 2250 W Černá, Bílá
Kód: AGDKARMPA0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
2250 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Délka šňůry
6 m
Počet nádrží na vodu
1
Délka hadice
2,3 m
Kapacita bojleru
500 ml
Minimální délka trubky
50 cm
Barva
Černá
Kapacita
1,5 l
Maximální délka trubky
100 cm
Model
Válcovitý parní čistič
Hmotnost a rozměry
Hloubka
439 mm
Šířka
301 mm
Hmotnost včetně balení
10,1 kg
Hmotnost
6 kg
Výška
305 mm
Výkon
Nastavitelná pára
Ano
Tlak páry
4,2 bar
Bezpečnostní ventil
Ano
Čisticí povrchy
Sklo, Tvrdá podlaha
Čas připravenosti
3 min
Obsah balení
Čisticí hadřík
Ano
Typ přiloženého kartáče
Kulatý čisticí kartáček
Typ trysky v ceně
Ruční hubice
Štětec v balení
Ano
Polohovací trysky
Ano
Podlahový nástavec
Ano
Ergonomie
Odstraňování vodního kamene a čištění
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Dětský zámek
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Doplnění kdykoli
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.6 kg |
| EAN: | 4054278991535 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 575 mm |
| Délka balení: | 370 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
