Vertikální vysavač Black & Decker BHFEV182C-QW 18V
Kód: NAKBDEODK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba nabíjení
5 h
Napájecí zdroj
Baterie
Sací výkon
40 ppm
Doba chodu
58 min
Kapacita baterie
2 Ah
Napětí baterie
18 V
Vzhled
Typ produktu
Tyčový vysavač 2 v 1
Barva
Oranžová
Montovatelné na zeď
Ano
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,1 kg
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Výkon
3stupňový filtrační systém
Ano
Metoda oddělování nečistot
Vícecyklónový
Vysávání
Suchý
Počet rychlostí
3
Obsah balení
Prodlužovací trubka
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Nabíječka
Ano
Držák zavěšení
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Kartáč na tvrdou podlahu
Balení baterií
Ano
Ergonomie
Vyjímatelný filtr
Ano
LED indikátory
Ano
Indikátor kapacity baterie
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.86 kg |
| EAN: | 5035048715406 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 315 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 710 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
