Vertikální vysavač DREAME T30 FLEX Black
Kód: AGDRMAODK0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální příkon
450 W
Napájecí zdroj
Baterie
Doba chodu
65 min
Napětí baterie
25,9 V
Sací výkon
24000 Pa
Kapacita baterie
7 x 2500 mAh
Doba nabíjení
4,5 h
Vzhled
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Množství prachu (vysavač)
0,5 l
Barva
Zlato
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,5 kg
Šířka
240 mm
Výška
1150 mm
Hloubka
215 mm
Údaje o balení
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Typ balení
Krabice
Výkon
Vysávání
Suchý
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Typ displeje
LED
Vestavěný displej
Ano
Funkce mopu
Ne
Obsah balení
Obsah balení
Univerzální kartáček x 1
Ergonomie
Ergonomický design
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Montovatelné na zeď
Ano
Turbo režim
Ano
Bezpečné pro použití
Ano
ECO mód
Ano
Bezkabelový
Ano
Jednoduché používání
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.76 kg |
| EAN: | 6978515250859 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
