Bosch Serie 6 BGL 6HYG1 vysavač Cylindrový Suchý 600 W Prachový sáček
Kód: AGDBOSODK0169
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nastavitelný výkon
Ano
Regulace výkonu
Elektronický
Maximální příkon
600 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Proud
10 A
Vzhled
Pružná hadice
Ano
Typ trubice
Teleskopický
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Vysávání
Suchý
Model
Cylindrový
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost (bez příslušenství)
4,3 kg
Hmotnost včetně balení
7,9 kg
Výška balení
595 mm
Hloubka balení
395 mm
Hloubka
300 mm
Výška
450 mm
Hmotnost
6 kg
Šířka balení
315 mm
Šířka
265 mm
Výkon
Pracovní dosah
12 m
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Čisticí povrchy
Koberec
Vzduchový filtr
Filtr proti alergiím
Správné použití
Domácí
Hlučnost
75 dB
Obsah balení
Včetně náhradních kartáčů
Kartáč na koberec
Ergonomie
Automatický navíječ kabelu
Ano
Délka šňůry
9,3 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.058 kg |
| EAN: | 4242005227846 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 435 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 316 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
