Vysavač BOSCH BGB 41BA1
Kód: AGDBOSODK0158
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Kabel
Vzhled
Barva
Černá
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Typ produktu
Ruční vysavač
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,3 kg
Hloubka
295 mm
Výška
410 mm
Šířka
265 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Holá podlaha
Vysávání
Suchý
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Kartáč na hloubkové čištění
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.25 kg |
| EAN: | 4242005483976 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 315 mm |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
