Kärcher RVC 3 2,4 l Bílá
Kód: AGDKARROS0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
WLAN
Ano
Bluetooth
Ano
Specifické vlastnosti
2 prací programy + personalizovaný (1 ze 17 dostupných v aplikaci)
Integrované senzory
Výšky
Suché i mokré holení
Ano
Časovač
Ano
Hlasové výzvy
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100-240 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Kapacita baterie
2600 mAh
Doba nabíjení
4 h
Doba chodu
130 min
Životnost baterie
45 m²
Vzhled
Barva
Bílá
Typ nádoby na prach
Kombinovaný
Hmotnost a rozměry
Rozměry základny (š x h x v)
66 x 146 x 101 mm
Hmotnost dokovací stanice
700 g
Výška
97 mm
Hmotnost
2,8 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
4,7 kg
Technické údaje
Čisticí kartáč
Ano
Podpora mobilní aplikace
Ano
Sací výkon
15000 Pa
Výkon
Funkce základny
Nabíjecí
Hlučnost
67 dB
Časovač
Ano
Množství prachu (vysavač)
2,4 l
Typ navigace
LiDAR
Objem zásobníku vody
2,8 l
Mokré stírání
Ano
Integrované senzory
Senzor proti pádu
Typ kartáče
Boční kartáč
Automatický návrat k základně
Ano
Obsah balení
Čisticí hadřík
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.93 kg |
| EAN: | 4066529205988 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 364 mm |
| Šířka balení: | 437 mm |
| Délka balení: | 153 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
