Concept VP4201 tyčový vysavač / elektrický smeták Tyčový vysavač 2 v 1 AC Suché a mokré Bezsáčkové 0,6 l 90 W Černá, Stříbrná
Kód: AGDCNCODK0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napětí baterie
18,5 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
AC
Maximální příkon
90 W
Doba nabíjení
5 h
Vzhled
Barva
Černá
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Objem prachové nádoby/sáčku
0,6 l
Typ produktu
Tyčový vysavač 2 v 1
Hmotnost a rozměry
Šířka
290 mm
Výška
1100 mm
Hloubka
170 mm
Výkon
Hlučnost
80 dB
Vysávání
Suché a mokré
Obsah balení
Množství
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.98 kg |
| EAN: | 8595631010884 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 197 mm |
| Šířka balení: | 606 mm |
| Délka balení: | 265 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
