Akumulátorový vysavač Bosch Series 4 BBH3ALL28 Flexxo
Kód: AGDBOSODK0151
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
25,2 V
Počet stupňů výkonu
2
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Nastavitelný výkon
Ano
Doba provozu
55 min
Vzhled
Bezkabelový
Ano
Barva
Bílá
Objem prachové nádoby/sáčku
0,4 l
Vysávání
Suchý
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
4,3 kg
Šířka
265 mm
Výška
1150 mm
Výška balení
633 mm
Hloubka balení
275 mm
Hloubka
180 mm
Šířka balení
192 mm
Hmotnost
3,3 kg
Výkon
Správné použití
Domácí
Vyjímatelný filtr
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost
82 dB
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Ergonomie
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.994 kg |
| EAN: | 4242005278473 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 678 mm |
| Šířka balení: | 222 mm |
| Délka balení: | 299 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
