Nilfisk Bravo Vysavač SR10P07A EU 4,3 l Suchý válec 700 W Prachový sáček
Kód: AGDNFLODK0001



Detailní popis produktu
Vlastnosti
Informace o záruce
Záruka na výrobek je platná po dobu 24 měsíců od data zakoupení a je podmíněna jeho správným používáním, jak je popsáno v uživatelské příručce.
Informace o záruce 1
Jakékoli závady nebo problémy s výrobkem nahlaste přímo společnosti Nilfisk Polska Sp. z o.o. prostřednictvím servisního formuláře https://www.nilfisk.com/pl-pl%2Fcontact-us/?segment=1&form=2#form_sec
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50-60 Hz
Sací výkon
260 ppm
Nastavitelný výkon
Ano
Maximální příkon
700 W
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Roční spotřeba energie
24 kWh
Vzhled
Model
Cylindrový
Objem prachové nádoby/sáčku
4,3 l
Materiál trubky
Chrom
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Barva
Červená
Pružná hadice
Ano
Vysávání
Suchý
Hmotnost a rozměry
Hloubka
450 mm
Hmotnost (bez příslušenství)
6,5 kg
Hmotnost
9,8 kg
Výška
280 mm
Šířka
300 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Koberec
Proud vzduchu
39 l/s
Pracovní dosah
10 m
Správné použití
Domácí
Max. podtlak
11 kPa
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Ofuk prachu
Ano
Třída EPA
EPA 10
Hlučnost
76 dB
Vzduchový filtr
EPA
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Kartáčový nástavec
Ano
Počet prachových sáčků
2 kusů
Hubice na čalounění
Ano
Speciální hubice
Combi nozzle HB15 W. click fit
Počet hubic
3
Ergonomie
Délka šňůry
7 m
Úložný prostor
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Automatický navíječ kabelu
Ano
Indikátor plné nádoby na prach
Ano
Pomoc pro odložení/uskladnění
Ano
Ovládání na rukojeti
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.472 kg |
| EAN: | 5715492189694 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 355 mm |
| Šířka balení: | 595 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
