Teka ECO EASY 60 22 l 3 košík/košíky Šedá
Kód: SPDTKAKIW0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Technické údaje
Počet přihrádek
3 košík/košíky
Barva
Šedá
Víčko
Ano
Celková kapacita
22 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.94 kg |
| EAN: | 8421152113875 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 525 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
