Bezdrátový stojanový vysavač Adler AD 7061 pro alergiky Černá, Modrá
Kód: AGDADLODK0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Kapacita
0,8 l
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Vestavěný displej
LED
Barva
Černá
Typ filtru
EPA 12, HEPA 13
Počet stupňů filtrace
3
Výkon
Doba chodu (nízké otáčky)
30 min
Vysávání
Suchý
Systém filtrace
Ano
Čisticí povrchy
Holá podlaha
Sací výkon
23000 Pa
Jmenovitý výkon
200 W
Proudění vzduchu
14 l/s
Hlučnost
75 dB
Maximální výkon
350 W
Ergonomie
Délka šňůry
7 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Napájení
Napájecí vstup
220-240 V
Kapacita akumulátoru
2200 mAh
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
22,2 V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 5905575905093 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
