Úklidový robot Dreame D9 Max Gen 2 (bílý)
Kód: AGDRMAROS0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Doba chodu
285 min
Kapacita baterie
5200 mAh
Napětí baterie
14,4 V
Doba nabíjení
6 h
Sací výkon
6000 Pa
Jmenovitý vstupní výkon
75 W
Vzhled
Počet úrovní sání
4
Jednoduché čištění
Ano
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Ano
Dálkové ovládání
Ano
Bezpečné pro použití
Ano
Kompatibilní s Apple Siri
Ano
Samočisticí
Ne
Tvar
Kruh
Jednoduché používání
Ano
Typ navigace
Laser Distance Sensor (LDS)
Typ nádoby na prach
Nádoba na prach
Síto
Ano
Barva
Bílá
Počet rychlostí průtoku
3
Maximální překonání prahu
2 cm
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Pracuje s Google Assistant
Ano
Typ filtru
EPA E11
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Množství (vnitřní karton)
1 kusů
Výkon
Mokré stírání
Ano
Množství prachu (vysavač)
0,57 l
Typ kartáče
Hlavní kartáč a boční kartáč
Objem zásobníku vody
0,235 l
Automatický návrat k základně
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Nádrž na vodu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| EAN: | 6976233675862 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
